Kalendár podujatí

Vážené čitateľky, vážení čitatelia!

V uplynulom roku boli ľudia z celého sveta nútení prispôsobiť sa pravidlám „spoločenského odstupu“, s cieľom obmedziť šírenie koronavírusu. Aby sme splnili s tým súvisiace štátne nariadenia, ale tiež s ohľadom na našich blížnych, boli verejné prednášky, čítania, diskusné večery a semináre vo všetkých krajinách pozastavené do konca roku 2020.

Teraz s dôverou hľadíme do roku 2021, pričom stále nie je jasné, kedy sa bude dať vo vyššie uvedených podujatiach bezpečne pokračovať. Hneď ako k tomu dôjde, budeme Vás informovať.

Medzitým Vám aj naďalej radi zostaneme k dispozícii. Ak by ste mali akékoľvek otázky, či nejasnosti, alebo by ste s nami chceli zdieľať svoje prežitia a myšlienky súvisiace s témami, ktorým je stránka posolstvo-gralu.org venovaná, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločná komunikácia s Vami, vážené čitateľky a čitatelia, je pre nás potešením, podnetom a povzbudením. Prostredníctvom tejto vzájomnej výmeny vieme, že ľudia na celom svete nachádzajú pomoc v Posolstve Grálu a aj v ďalších knihách súvisiacich s týmto dielom. Na našej webovej stránke je Vám naďalej k dispozícii prvých dvanásť prednášok spomenutého titulu “Vo svetle Pravdy – Posolstvo Grálu” a tiež vysvetlenia jeho autora k desiatim Božím prikázaniam.

Tešíme sa, až Vás privítame na našich podujatiach v roku 2021, akonáhle sa tieto budú môcť opäť konať.

Prajem Vám, aby ste boli zdraví a plní dôvery.

S pozdravom,

Micheal Oort

predseda, Stiftung Gralsbotschaft

Žiadne Udalosti